0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Надішліть нам запитання на електронну пошту office@piramidabook.com.ua і ми оперативно надамо відповідь, або можете замовити телефонний дзвінок і ми вам зателефонуємо, чи зрештою, можете зателефонувати до нас і ми радо вам допоможемо та відповімо на ваші запитання.

Доставка-продаж книг відбувається тільки після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Тому потрібно спершу вибрати книгу (книги) та здійснити оплату в зручний вам спосіб за реквізитами:

Найменування організації (отримувача): ТзОВ ЛА «ПIРАМIДА»

Код отримувача (ЄДРПО): 22355850

р\р UA313052990000026005001022438 UAH у АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

В призначені платежу обов’язково вкажіть номер вашого замовлення.

Далі ми обробимо та сформуємо ваше замовлення протягом 1-3 робочих днів, а під час акцій протягом 1-5 робочих днів та відправимо замовлення через обрану вами службу доставки.

Доставку паперових книг здійснюємо тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України) згідно обраного замовником способу доставки - нова пошта, міст експрес, укрпошта.

Доставка здійснюється відповідно до тарифів, термінів та в спосіб відповідно до обраної служби доставки та за рахунок замовника.

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 800 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Якщо замовлення не було вручено-одержано протягом 5 днів безкоштовного зберігання - відбувається автоматичне повернення-утилізація замовлення, а замовлення рахується таким, яке виконане.

Доставка передпродажних, попередніх замовлень чи інших акційних книг - доставка відбувається відповідного до їхніх умов.

Доставка книг за кордон можлива тільки в індивідуальному порядку: або написавши на нашу поштову адресу листа, або дійшовши до стадії оплати система надішле нам повідомлення і працівники видавництва зв'яжуться із замовником про можливість, терміни, вартість доставки.

Доставка поліграфічного браку книг відбувається за рахунок видавництва.

Після підтвердження платежу за оплату електронних чи аудіо книг, ви можете натиснути на посилання в листі, який прийшов за вказаною вами електронною адресою, щоб отримати доступ до завантажуваних товарів. В разі, якщо лист не надійшов у вашу папку - вхідні, перегляньте папки спам та реклама.