0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Політика безпеки

В результаті реєстрації на Сайті www.piramidabook.com.ua Ви  погоджуєтеся та надаєте достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» для використання Власником Сайту і в результаті цього Ви отримуєте логін, пароль та набуваєте права володіння Обліковою інформацією Користувача чи Партнера, надалі – Користувач, і погоджуєтеся із положеннями та правилами Сайту, а також несете відповідальність за безпеку Облікової інформації та за всі дії на Сайті під даною Обліковою інформацію. Власник Сайту не несе відповідальність за втрату, псування чи іншу шкоду, яка може статися через порушення Користувачем правил, положень а також здійснення дій, вчиненою третьою особою за несанкціонований доступ до сайту без згоди і відома Користувача, пов’язане з порушенням безпеки Облікової інформації Користувачем.

Власник Сайту не несе відповідальність за збитки, заподіяні Користувачу в результаті розголошування третім особам Облікової інформації Користувача, що сталися не з вини Власника Сайту. Якщо будь-яка особа, окрім Користувача, авторизується на Сайті, використовуючи Облікову інформацію Користувача, то усі дії, здійснені такою особою, вважатимуться здійсненими цим Користувачем. Користувач самостійно несе відповідальність за усі дії, здійснені ним на Сайті, а також за усі дії, здійснені на Сайті будь-якими іншими особами з використанням його Облікової інформації.

Користувач зобов’язаний негайно повідомити Власника Сайту про будь-який випадок несанкціонованого доступу до Сайту, здійсненого третьою особою без згоди і відома Користувача або про будь-яке порушення безпеки Облікової інформації Користувача.

Власник сайту не гарантує, що програмне забезпечення Сайту не містить комп’ютерних помилок, вірусів чи сторонніх фрагментів коду та надає Користувачу використовувати програмне забезпечення «Як воно є». Власник Сайту не несе відповідальності за невиконання чи неналежне виконання зобов’язань, які пов’язані із програмним забезпеченням, в тому числі за можливі збитки Користувача, але докладає всі можливі зусилля для забезпечення нормальної працездатності Сайту.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі чи будь яку іншу інформацію на сайті www.piramidabook.com.ua Ви несете відповідальність за те, що коментарі, повідомлення чи будь яка інша інформація не порушує чинні Закони України, не є шкідливою, наклепницькою, загрозливою, не порушує авторські права, не дискредитує за расовою, статевою, соціальною, релігійною чи іншими ознаками, не пропагує ненависть, не містить образ. Користувач погоджується з тим, щоб будь яке його повідомлення, коментар чи інша інформація може видалятися без згоди Користувача. Власник Сайту не несе відповідальності за будь яку інформацію розміщену Користувачем на сайті.

Акції
Дороги світла
-47%

200.00 грн.375.00 грн.

До кінця акції залишилося:
Offer ends within:
Картка Марії
-21%

200.00 грн.252.00 грн.

До кінця акції залишилося:
Offer ends within: