0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Загадка тринадцятої камери

69.00 грн.
Загадка тринадцятої камери
Загадка тринадцятої камери
Загадка тринадцятої камери
Загадка тринадцятої камери
Загадка тринадцятої камери
Загадка тринадцятої камери

Книги:
  • Автор: Фатрелл Жак
  • Оправа: М'яка
  • Мова Українська
  • Кількість сторінок: 212
  • Рік видання: 2020
Дивитись всі
  • Автор:  Фатрелл Жак
  • Наявність:  На складі
  • Код товару:  00162
  • Довжина: 18 см x Ширина: 13 см
  • isbn: 9789664416297
   
Безкоштовна доставка

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 500 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Повернення товару
КНИГИ, що пропонуються Продавцем до продажу, якщо вони належної якості, не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.
Подарунок при покупці
Здійсніть покупку на суму більше 2000 гривень і виберіть собі книгу в подарунок!
Книги
Автор: Фатрелл Жак
Оправа: М'яка
Мова Українська
Кількість сторінок: 212
Рік видання: 2020
Загадка тринадцятої камери Загадка тринадцятої камери Загадка тринадцятої камери Загадка тринадцятої камери Загадка тринадцятої камери Загадка тринадцятої камери

Нема відгуків про даний товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зарегіструйтесь для перегляду
Опис

Жак Фатрелл народився 1875 року в окрузі Пайк (штат Джорджія). Уже у 18 літ він став працювати журналістом і залишався ним практично все життя, якщо не брати до уваги двох років його роботи керівника невеличкого театру в Річмонді. Для цього театру Фатрелл написав кілька п’єс, і навіть грав на сцені. 1906-го вийшла його перша книга. Але справжня слава прийшла до нього пізніше – зі збіркою оповідань, у яких діє незвичайний головний герой – професор Ван Дузен на прізвисько Мисляча Машина. Професор – маленький короткозорий чоловічок із величезною головою і кепським характером. Він наділений могутнім інтелектом, за що й отримав своє прізвисько. Ван Дузен із легкістю розгадує головоломки, якими його постачає приятель, репортер Гетчинсон Гетч. Жак Фатрелл написав більше сорока оповідань про професора Ван Дузена, й усі вони були успішними. «Загадка тринадцятої камери» – найвідоміше з них. 1912 року письменник із дружиною вирушив до Європи, щоб вивчити можливості видавничого ринку для збільшення накладів своїх книжок. Додому вони поверталися на «Титаніку». Коли сталася кораблетроща, письменник посадив дружину в рятувальну шлюпку, а сам залишився на облавку, врятуватися йому не вдалося. Разом із ним загинули всі рукописи оповідань, над якими він працював у Англії.