0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Вийти з мовчання

290.00 грн.
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання
Вийти з мовчання

Книги:
  • Автор: Матусяк Аґнєшка
  • Оправа: Тверда
  • Мова Українська
  • Кількість сторінок: 308
  • Рік видання: 2020
Дивитись всі
   
Безкоштовна доставка

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 500 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Повернення товару
КНИГИ, що пропонуються Продавцем до продажу, якщо вони належної якості, не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.
Подарунок при покупці
Здійсніть покупку на суму більше 2000 гривень і виберіть собі книгу в подарунок!
Книги
Автор: Матусяк Аґнєшка
Оправа: Тверда
Мова Українська
Кількість сторінок: 308
Рік видання: 2020
Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання Вийти з мовчання

Нема відгуків про даний товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зарегіструйтесь для перегляду
Опис

Монографія присвячена деколоніальним аспектам сучасної української культури, а центральним у ній є питання не стільки про українську посттоталітарну травму як таку, скільки про її позитивні наслідки, тобто про посттоталітарний посттравматичний ріст та його значення для української (пост)постсучасної ідентичності.
Авторка аналізує твори Павла Ар’є, Володимира Лиса, Оксани Забужко, Марії Матіос, Каті Петровської та Володимира Рафєєнка й фільми Ігоря Мінаєва і Сергія Лозниці, а також історико-культурологічні есеї Івана Дзюби та фотографії, що документують Голокост єврейського населення Києва в Бабиному Яру.
Для літературознавців, культурологів, істориків, політологів – усіх, кого цікавить Україна, її минуле, сьогодення та майбутнє.