0
Wish List 0
Порівняння товарів 0
Містифікар
Містифікар
Містифікар
Містифікар
Містифікар
Містифікар
Містифікар
Містифікар

Книги:
  • Автор: Борщ Костянтин
  • Оправа: Тверда
  • Мова Українська
  • Кількість сторінок: 312
  • Рік видання: 2021
Дивитись всі
  • Автор:  Борщ Костянтин
  • Наявність:  На складі
  • Код товару:  00183
  • Довжина: 21 см x Ширина: 14 см
  • isbn: 9789664416259
   
Безкоштовна доставка

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 500 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Повернення товару
КНИГИ, що пропонуються Продавцем до продажу, якщо вони належної якості, не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.
Подарунок при покупці
Здійсніть покупку на суму більше 2000 гривень і виберіть собі книгу в подарунок!
Книги
Автор: Борщ Костянтин
Оправа: Тверда
Мова Українська
Кількість сторінок: 312
Рік видання: 2021
Містифікар Містифікар Містифікар Містифікар Містифікар Містифікар Містифікар Містифікар
Ігор

Хороша книжка. Читається легко, сюжет затягує. Кінцівка несподівана. Прочитав на одному диханні. З нетерпінням чекаю продовження. Є надія, що у випадку трилогії (або більше) буде сформовано цільний Всесвіт містифікарів!!!


Переваги: Хороша книга

Недоліки: Тільки деякий дріб'язок

Ілля Семенець

Книга для любителів хорошої пригодницької фантастики. Хімавай Ронда - ексцентричний представник професії містифікарів, за поведінкою якого цікаво слідкувати читачу. Особисто для мене, то ця книга можливий сюжет для гри студії "CD projert RED")


Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зарегіструйтесь для перегляду
Опис

У цьому світі немає електричного струму, але завдяки цьому пере-городка між ним та іншими, чужими йому світами настільки тонка, що її можна пробити силою думки. А пробивши – отримати часточку чужої реальності, з допомогою якої – як заманеться змінювати властивості звичних речей.
Проте, якщо довго вглядатися в безодню – безодня почне вглядатися в тебе, а тому, привернувши до себе увагу жителів інших світів, слід очікувати візиту дуже неприємних гостей. На шляху у них стоїть лише загадкова та зловісна Служба містифікарів.
Одним із них є Хімавай Ронда – людина з непростою долею і тем-ним минулим, вродженою сміливістю та набутим цинізмом, мерзотним характером та своєрідним відчуттям справедливості.
Людина, чия здатність «влипати» в найрізноманітніші неприємності увійшла в легенди і стала джерелом безлічі історій.
І ця книга – одна із них…