0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Кожна дитина - художник

60.00 грн.
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник
Кожна дитина - художник

Книги:
  • Автор: Немира Катерина
  • Оправа: М'яка
  • Мова Українська
  • Кількість сторінок: 80
  • Рік видання: 2018
Дивитись всі
  • Автор:  Немира Катерина
  • Наявність:  На складі
  • Код товару:  00152
  • Довжина: 21 см x Ширина: 14 см
  • isbn: 9789664415283
   
Безкоштовна доставка

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 500 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Повернення товару
КНИГИ, що пропонуються Продавцем до продажу, якщо вони належної якості, не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.
Подарунок при покупці
Здійсніть покупку на суму більше 2000 гривень і виберіть собі книгу в подарунок!
Книги
Автор: Немира Катерина
Оправа: М'яка
Мова Українська
Кількість сторінок: 80
Рік видання: 2018
Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник Кожна дитина - художник

Нема відгуків про даний товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зарегіструйтесь для перегляду
Опис

Пропонований порадник містить основні засади, які дають можливість педагогові, навіть без спеціальної освіти, зацікавити учнів малюванням, надати сміливості в творчому вираженні, закріпити оригінальність і специфіку мислення, притаманну юним художникам, розвинути впевненість і свіжість почувань, спонукати до творчості. Авторка застерігає викладачів та учнів від стереотипного мислення; знайомить із зразками народного та наївного мистецтва, а також з працями визначних українських художників різних часів. Окрім зазначеного, в порадах акцентовано увагу на унікальності світобачення, на різноманітності технік та творчих напрямків в мистецтві з урахуванням вікового розвитку й сприйняття учнів.

Книга містить описи 22 лекцій-завдань, з розрахунку кількості навчальних годин в початкових класах школи. Кожне завдання ілюстроване кількома зразками творів, виконаними юними авторами, щоб наставник зміг порівняти і вияснити різне творче бачення учнів, їх мислення та можливості. Всі завдання подано за наростанням складності та з огляду на «дорослішання» школярів.

До збірника додається список 25 репродукцій творів українських художників, що можна використати в різних комбінаціях, формуючи невеликі тематичні виставки: наприклад, полотен зі способами написання білого кольору різними художниками, полотен із зображенням квітів тощо. Пояснено специфіку їх використання на заняттях .

Порадник знадобиться вчителям образотворчого мистецтва загальноосвітніх та спеціалізованих мистецьких шкіл, батькам юних талантів та всім, хто цікавиться творчістю дітей.