0
Wish List 0
Порівняння товарів 0

Інформація про доставку

Доставку паперових книг здійснюємо тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України) згідно обраного замовником способу доставки - нова пошта, міст експрес, укрпошта.

Доставка здійснюється відповідно до тарифів, термінів та в спосіб відповідно до обраної служби доставки та за рахунок замовника.

Доставку здійснюємо за рахунок видавництва при замовленні на суму 500 грн. і більше тільки в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій України).

Якщо замовлення не було вручено-одержано протягом 5 днів безкоштовного зберігання - відбувається автоматичне повернення-утилізація замовлення, а замовлення рахується таким, яке виконане.

Доставка передпродажних, попередніх замовлень чи інших акційних книг - доставка відбувається відповідного до їхніх умов.

Доставка книг за кордон можлива тільки в індивідуальному порядку: або написавши на нашу поштову адресу листа, або дійшовши до стадії оплати система надішле нам повідомлення і працівники видавництва зв'яжуться із замовником про можливість, терміни, вартість доставки.

Доставка поліграфічного браку книг відбувається за рахунок видавництва.

 

Акції
Дороги світла
-47%

200.00 грн.375.00 грн.

До кінця акції залишилося:
Offer ends within:
Картка Марії
-21%

200.00 грн.252.00 грн.

До кінця акції залишилося:
Offer ends within: